Комунальний заклад
"Лисичанський дошкiльний навчальний заклад
(ясла-садок)
№ 7 "Іскорка"


Адреса:
кв. Східний,
буд. 42,
м. Лисичанськ,
Луганська обл.
93118


Телефон:
(06451)3-25-22


E-mail:
iskorka_7
@ukr.net


   ЯК ВСТУПИТИ    ДО ДНЗ №7 "ІСКОРКА":

   Шановні батьки, або особи,що замінюють їх! Для вступу до ДНЗ №7 "Іскорка" Вам необхідно зібрати пакет документів, що включає в себе: свідоцтво про народження дитини, його ксерокопію, паспорт батьків (засвідчити Вашу особу) та довідки з медичної установи, де спостерігається Ваш малюк, а саме: форма 086-1/а та виписку з карти профілактичних щеплень.

 КРОК ПЕРШИЙ

   Наступним кроком буде Ваш візит до дошкільного навчального закладу, де Вам запропонують написати заяву та підписати договір про співпрацю. За наявності вільних місць в ДНЗ Вам призначать дату, коли Ваша дитина зможе починати відвідувати заклад. Вас ознайомлять з правилами перебування дітей в дошкільному закладі. Якщо вільні місця відсутні, Вашу дитину запишуть в чергу на вступ до ДНЗ в спеціальний прошнурований і пронумерований журнал. Вам запропонують розписатися в журналі, де ви пересвідчитесь, що всі дані записано вірно.


Час від часу Вам запропонують приходити до ДНЗ, щоб пересвідчитись, як рухається черга. Право першочергового вступу мають пільговики (інформацію щодо категорій пільговиків Ви можете отримати у завідувача ДНЗ)

КРОК ДРУГИЙ

   Про стан черги на вступ до ДНЗ Ви можете дізнатися на сайті, натиснувши кнопку.      

НАШ ДЕВIЗ:
ВИХОВУВАТИ -- ВIРИТИ В ДИТИНУLISITSKYDESIGN LisitskyDesign 2018